Şeyda Atabay, İzmir’de göz hastalıkları ve cerrahisi üzerine Türkiye’nin  tüm illerinden ve uluslararası hastaları kabul eden bir hekimdir. Ana ilgi alanları, göz estetiği, göz cerrahisi, çocuk ve bebeklerin göz sağlığı, diğer göz sağlığı ile ilgili tüm konular olarak söylenebilmektedir.

Şeyda Atabay, 14 yıllık hekimlik deneyimi

2002 yılından bu yana tıp hekimliği Operatör Doktor Şeyda Atabay, İzmir Ege Ünivesitesi Tıp Fakültesini birincilikle kazanmış. Tıpta lisans eğitimi sonrası İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cerrahi Bilimler Bölümüne Bağlığı Göz Hastalıkları ve Cerrahisi branşında tıpta uzmanlık eğitimini başarı ile tamamlamış. Göz hastalıkları uzmanı olarak çalışmalarına devam eden Şeyda hanım, gerek hastaları ile iletişiminin yüksekliği, gerek toplumu farklı iletişim kanalları ile bilgilendirmesi yönünden oldukça etkin, iyi iletişim sahibi bir göz doktoru.

şeyda atabay

şeyda atabay

Çocuklar Operatör Doktor Şeyda Atabay’da muayene olmak için can atıyor.

Çocuklar göz hekimimimizin muayenesine gelmek için can atıyor. Çünkü doktorumuz plusoptix adı verilen ve uzaktan göz kontrollerinin yapılabildiği bir cihazı kullanıyor. Bu sayede çocuklar korkmadan ve çekinmeden göz muayenelerini olabiliyorlar.

Özel ilgi alanı göz estetiği

Özel ilgi alanı ise göz kapağı estetiği, göz altı morluklarının tedavisi, göz altı torbalarının tedavisi, lazer ameliyatları, prp tedavisi, botoks uygulamaları vb. çalışmaların olduğu göz estetiği branşı.

Göz Doktoru Haberleri

Basın ve Yayın organlarında pek çok haberi ve röportajı çıkan Şeyda Atabay, uzmanlık alanı gereği göz sağlığı ile ilgili sık sık toplumu bilgilendiriyor. Göz kuruluğu, bebeklerin göz muayeneleri, sokaklarda satılan gözlüklerin alınmaması gerektiği, göz estetiği ile ilgili konular ve dahası, onlarca haberi ve röportajı yayınlanmış durumda.

Dijital dünyada Göz Doktoru

Şeyda hanım dijital dünyada da oldukça etkin. Facebook, instagram ve twitter adreslerini hastaları ve toplumumuz oldukça yoğun ilgi gösteriyorlar. Ayrıca google’da aratıldığında oldukça üst sıralarda çıkıyor yani arama motorlarını çok verimli kullanıyor. Yani gerek görsel medyayı gerek dijital medyayı çok iyi kullanıyor Şeyda hanım.

Göz hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay ile nasıl iletişime geçebilirim?

Dilerseniz göz hekimimizin Op.Dr. Şeyda Atabay adlı internet sitesinden iletişime geçebileceğiniz gibi 0-232-373-03-03 numaralı telefondan da bilgi edinebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir