Göz sağlığı hepimiz için her yaşta önemli bir konu. Bebeklik çağından yetişkinliğe, çocukluktan ileri yaşlara kadar her yaşta mutlaka gözlerimizin rutin kontrolleri büyük önem taşıyor. İzmir’in en iyi göz doktoru için, İzmir’de metropol bir şehir ve herkes daha iyi bir göz doktoru için referansa ya da internet aramaları ile kaliteli, işinin ehli bir göz doktoruna başvurmak istiyor.

İzmir’in en iyi göz doktoru Şeyda Atabay

Sizlere önerimiz yüksek iletişim becerileri, hastaya verdiği güven duygusu, güleryüzü ile Göz hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Şeyda Atabay. Tüm İzmir’i gören muayenehanesinde, güven verdiği hastaları Şeyda hanımdan çok mutlu ayrılıyorlar. Buna ayrılma da diyelim, çevrelerindeki insanlara herhangi bir göz problemleri olduğunda Göz doktoru Şeyda hanımı öneriyorlar.

Sadece İzmir değil, Türkiye’nin her yeri, hatta uluslararası hasta kabulu

Op. Dr. Şeyda Atabay sadece İzmir’in değil Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli göz doktorlarından biri. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine birincilikle girmiş üniversite sınavında. Pratik zekası ile sizin göz sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulup, sizlere göz sorununuzla  ilgili nasıl bir yol izleyeceğinizi teker  teker, tane tane anlatıyor.

izmirin-en-iyi-goz-doktoru

izmirin-en-iyi-goz-doktoru

İzmir’in en iyi göz doktoru çalışmalarından bahsedersek

İzmir’in en iyi göz doktoru, her yaş için gereken rutin göz muayenelerinden, akut gelişen ya da kronik göz hastalıklarının takibine, gözdeki cerrahi işlemlere ve göz estetiğine kadar pek çok alanda çalışma göstermeye devam ediyor. Göz kapağı estetiği, göz altı morlulukları ve torbalarının tedavisi, göz çevresi kırışıkları için botoks uygulamaları gibi konularda da çalışmalar yapıyor.

Göz sağlığı yanında, göz cerrahisi ve estetiği de çalışma alanları arasında.

Göz hastalıklarının korunması ve tedavisi yanı sıra, göz kapağının doğuştan ya da sonrasında düşüklüğü için ya da farklı kusurlarından ötürü alt ve üst göz kapakları için gerçekleştirilen, göz kapağı estetiği; göz altı ve çevresinde oluşan morlukların tedavisinde göz altı ışık dolgusu izmir aramalarınız için irtibat kurabilirsiniz.

Bebek ve Çocuk hastaları için onları korkutmadan muayene

Kullandığı ileri teknoloji cihazlar ile, bebekler ve çocukların korkması oluşmadan, uzak mesafeden bebeklerin ve çocukların göz muayenelerini yapıyor. Ayrıca ailelere zaman zaman göz sağlığı ile ilgili eğitimlerde veriyor. Görsel medyada da çok sıklıkla göz sağlığı ve göz operasyonları ile ilgili yazılarına da denk geliyoruz.

İzmir’in en iyi göz doktoru ile iletişim için

İzmir’in en iyi göz doktoru ile 0-232-373-03-03 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz göz doktoru izmir adresinden de internet sitesine göz gezdirmenizi öneriyoruz. Şeyda Atabay dünyanın neresinde olursanız olun hasta kabul etmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir