Çocuklarımız bizim en kıymetlilerimiz. Çocuklarımızın sağlığı ve mutluluğu için ailelerin verdiği kararlarda çok önemli. Bu kapsamda göz sağlığı içinde çocuklarımızın göz sağlığının korunması (koruyucu göz hekimliği) ve varsa göz sağlığı problemlerinin giderilmesi için seçeceğimiz çocuk göz doktoru da bizler için çok önemli olmalıdır.

Çocuk göz doktoru olarak çocuklarla iletişimi yüksek göz doktoru tercih edilmelidir.

Çok göz doktoru olarak seçeceğimiz hekimin en önemli özelliklerinden biri çocuklarla olan iletişiminin yüksek, verimli ve çocuklarının seviyesine inebilecek düzeyde basit olmasıdır. Bunun dışında göz ve göz sağlığı çevresi için çocuk gelişimine paralel anatomik ve fizyolojik özelliklerine, çocuklarda görülen göz hastalıklarına hakim ve bu anlamda çocuklarda daha deneyimli ve pratikte daha çok çocuklarla çalışan bir göz doktoru seçmek, aradığınız çocuk göz doktoru anahtar kelimelerinde önemli konulardan diğerleridir.

çocuk göz doktoru

çocuk göz doktoru

Güleryüzlü çocuk göz doktoru, çocuklarımızın hekimler konusunda önyargısını yenmek için çok önemli

Çocuklarımızın bir çoğunda malesef ki, toplumsal yönelimden dolayı pek çok çevresel etkenlerden de kaynaklanarak çocuklarımıza hekimler iğne yapan soğuk sağlık profesyonelleri olarak anlatılmaktadır. Halbu ki hekimlik, sağlık hizmetinin en ulvi sağlık sunuculuğu olarak, hastaları ile iyi iletişim esasına dayanarak güleryüzlülüğü baz almaktadır. Sizlerde çocuk göz doktoru olarak güleryüzlü bir göz hekimi tercih ederek, çocuğunuzun bu konuda çekingenliğini yenmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuk göz doktoru seçerken son bilimsel araştırmaları takip eden bir göz hekimi tercih etmenizi öneriyoruz.

İyi iletişim ve güleryüzle birlikte çocuk göz doktoru tercihinizdeki önemli konulardan biri de göz tabibinin kendi bilimsel bilgi birikimine bağlı olarak kendini geliştirmesi, kendi alanında sürekli kendini yenileyebilmesi gerekliliğidir. Kısacası iyi bir çocuk göz doktoru için çocukları anlayan, güleryüzlü, çocuklarla iletişim becerisi yüksek ve herşeyden önce kendini tıp bilgileri ışığında kendini sürekli güncelleyebilen bir hekim tanımı doğru olacaktır.

Çocuk göz doktoru olarak Göz hastalıkları uzmanı Op.Dr. Şeyda Atabay’ı tercih edin.

Gerek iyi iletişim becerileri, gerek güleryüzü, gerek çocukların seviyesinden onlarla iletişime geçebilmesi, hekimlik pratiğinin yüksek olması ve sürekli göz sağlığı konusunda kendi güncelleyen çocuk göz doktoru Şeyda Atabay, Türkiye’de ki tüm illerden (istanbul, izmir, ankara, bursa, muğla, aydın ve diğer tüm iller) ve uluslararası hastaları muayenehanesinde kabul etmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir