Göz estetiği branşı içinde belki de kişinin fiziksel ve sosyal duruşunu etkileyen operasyonlardan biri göz kapağı estetiği. Bizlerde bu konuda sizlere kısa bir sunuş yapmak istedik ve 4 adımda göz kapağı estetiği için yapmanız gerekenler konulu bir yazı hazırladık. Bu yazımız tanıtım amaçlı bir yazı olmakla birlikte yine bir göz hekiminin önerisini almanız önemle rica olunur.

Göz kapağı estetiği için ilk adım, kendinizi hazırlayın.

En önemli adım, başlamak bitirmenin yarısıdır. Yani sizlerin kararı çok önemlidir. Çevrenizden bakıldığında göz kapağınızın düşük olduğunu, bunu sizi sosyal ve psikolojik yönden etkilediğini hatta takıntı boyutlarına ulaştığını düşünüyorsanı göz  estetiği uygulamaları için karar verme zamanı. Bugünü yarına ertelemeyin. Bu basit operasyon, sizin özgüveninizi artıran gözlerdeki kapak sorunun ufak bir müdahale ile estetik anlamda ve daha iyi bir görüş anlamında gerçekleştirilen bir uygulamadır.

göz kapağı estetiği

göz kapağı estetiği

Göz kapağı uygulamaları için ikinci adım doktor tavsiyesi ve tercihi

Bu konuda mütevazi olamayacağız. Çünkü Türkiye’nin neresinden olursanız olun, (istanbul, ankara, izmir, gaziantep, bursa, adana, mersin, kocaeli, manisa, aydın, muğla ve diğer illerin tümü), dilerseniz de yurtdışında yaşıyor olun sizlere bu uygulama için Operatör Doktor Şeyda Atabay’ı önereceğiz. Tavsiye ettiğimiz hekim 14 yıllık deneyimi ile göz estetiği konusunda ilgili ve bilgili, bir o kadar tecrübeli bir göz doktoru. Bu arada göz estetiği uygulamalarını göz hastalıkları ve cerrahisi uzmanları daha iyi yapar.

Üçüncü adım, göz kapağı estetiği için hekimle iletişim

Artık doktorumuzla iletişime geçme zamanı. Sizler göz kapağı ameliyatı için 0-232-373-03-03 numaralı iletişim bilgisi ile hekimimize erişebilirsiniz. Dilerseniz göz kapağı estetiği bağlantısından da doktorumuzun internet sitesin şöyle bir göz gezdirebilirsiniz.

Son adım, artık aksiyon zamanı, göz kapağı estetiği zamanı

Operatör Doktor Şeyda Atabay’ın muayenesine geldiğinizde, o güven ortamını hissedeceğinizden eminiz. Sonrasında hekimimiz sizlerin tıbbi bilgilerini alacak, gerekli testleri yapacak ve göz estetiği uygulamaları için uygun olup olmadığınız muayene edecek, sizlerle beraber bir yol haritası belirleyecek ve göz kapağı estetiği ameliyatı olmanızı sağlayacak. Bu uygulama öncesi sizlere gerekli bilgileri iletecek. Ameliyat sonrasında ise sizlere neler yapıp neler yapmayacağınız konusunda bir bilgilendirmesi ve kontrol için sizi çağıracaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir